Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co je pro vás při nákupu na našem webu nejdůležitější?

Velký výběr 37% Možnost navrhnout si vlastní pannu 29% Akční cena 20% Doprava zdarma 14%

KONTAKTY

LuckyDolls.CZ
tel: +420 731 371 901
e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

Podvodníci a lži o prodeji panen

Vážení zákazníci, 

 

setkáváme se s pomluvami a lživými tvrzeními na naší adresu, pocházející z konkurenčních webů.  Nemáme chuť a ani důvod se nechat zatahovat do takovýchto her. SY Doll i my se od takových praktik distancujeme. Máte-li důvod pomluvám různých top.. prodejců věřit, nezbývá, než si od nich naše panny zakoupit, ovšem s přirážkou 20-40 tisíc. 

Níže několik nejčastejších témat, ke kterým jsme nuceni se vyjádřit a trochu vám je vysvětlit:

 

  • PROČ JSOU NAŠE CENY NIŽŠÍ, NEŽ JINDE?

Je to díky naší cenové politice a solidnímu dodavateli. Firma SY Doll, která je naším výhradním dodavatelem, nám jako autorizovanému prodejci (a jedinému oficiálnímu prodejci v ČR) poskytuje své výrobky za ceny, které jsou konkurenceschopné a pro naše zákazníky zajímavé - proto jsme si nakonec také firmu SY Doll jako našeho partnera zvolili. Protože patříme k nejlevnějším e-shopům na trhu, někteří konkurenti vyvíjejí maximum proto, aby vás přesvědčili a znejistili. Výsledně si koupíte naší pannu o desítky tisíc Kč dráž, než kolik opravdu stojí. Proto nabízíme možnost si naše panny prohlédnout, abyste věděli, že se skutečně nemáte čeho obávat a panny jsou i přes nízkou cenu skutečně pravé.

  • JE NAŠE ZBOŽÍ KVALITNÍ?

Kvalita našeho zboží - našich panen, je prvotřídní a za tím si stojíme nejen my, ale samozřejmě i výrobce, který nám poskytl certifikát kvality a původu zboží a v neposlední řadě o kvalitě našich panen vypovídá i fakt, že jsme za celou dobu, kdy jsme na trhu, neřešili byť jedinou stížnost či reklamaci. Naše panny jsou certifikované a zdravotně nezávadné, bez zápachu po chemikáliích a vyrobené z vysoce kvalitního TPE.

  • PRODÁVÁTE PADĚLKY?

Toto je největší podvod, který na Vás, zákazníky, prodejci zkouší, aby z vás mohli tahat více peněz! Panny SY Doll jsou originální výrobky s certifikátem kvality a i sám SY Doll je nabízí za velmi příznivé ceny. ZKONTROLUJTE SI SAMI NA ZAHRANIČNÍCH WEBECH, ZA KOLIK SE PRODÁVAJÍ PANNY SY DOLL VE SVĚTĚ, ZJISTÍTE, ŽE ZA CENY, KTERÉ SE V PŘEPOČTU PODOBAJÍ NAŠIM, TEDY NE ZA 60 TISÍC A PODOBNĚ, ALE DO 40 TISÍC.. Není důvod, abychom panny nabízeli s přirážkou 20, 30 nebo i 40 tisíc, jako to dělají jinde a ještě vás přesvědčovat, že to levněji nejde. Jestli ale chcete někomu dát za pannu o 30 tisíc víc než stojí ve skutečnosti, nikdo Vám v tom nemůže bránit. My máme čistý štít, jsme poctivý prodejce poctivého zboží a nemáme důvod se jakkoli dále obhajovat před podvodníky a lháři z různých top.. shopů. Ostatně, již jsme dali podnět Policii ČR, aby si na podobné pomlouvačné weby posvítila, tak doufejme dojde brzy k nápravě.

  • JSOU PANNY PROCLENY A JE ZAPLACENO DPH?

Ano, samozřejmě všechny námi prodávané panny mají poplatky zaplaceny a tak ceny, které vidíte v našem e-shopu jsou a budou navždy KONEČNÉ. 

  • PROČ NEMÁTE HEUREKA-OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY?

Heureka má nastavené algoritmy, které slouží k získání certifikátu na tak vysoké počty prodejů za určitý časový úsek, že na ně jednoduše nedosáhneme. Prodáváme narozdíl od většiny našich konkurentů jen panny a ne třeba vibrátory, kterých se měsíčně prodají desítky či stovky a díky kterým potom na tento certifikát množstvím prodejů konkurenti dosáhnou.