Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.04.2020
Covid-19
Vážení zákazníci, z důvodů pandemie a následných opatření, mohou být dodávky z Číny cca o 1 až 3 týdny zpožděny, bohužel není v našich silách situaci ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Logo spolehlivá firma Luckydolls

  1. Úvod
  2. PODVODY PŘI PRODEJI PANEN
PODVODY PŘI PRODEJI PANEN

Vážení zákazníci,

 

 protože je prodej silikonových a TPE panen nyní na vzestupu, DOCHÁZÍ MEZI OBCHODNÍKY K NEKALÝM PRAKTIKÁM, JEJICHŽ CÍLEM JE VYLÁKAT Z VÁS RŮZNÝMI NESMYSLNÝMI A LŽIVÝMI ARGUMENTY CO NEJVÍCE PENĚZ. Naším příchodem na trh se trochu změnila situace a je nám jasné, že tito zlatokopové, kterým "stojíme na kuřím oku", protože prodáváme panny za skutečné tržní ceny, nás nebudou mít rádi a budou se Vás snažit přesvědčit (a také přesvědčují, na konkurenčních webech se s tím potkáváme celkem běžně) o tom, že panny nelze prodávat za tyto ceny, že to může být "padělek" a kdoví co ještě. Nějakou dobu jsme nechali situaci být, avšak vzhledem k množícím se dotazům vás, našich zákazníků, proč prodáváme zboží tak levně, uvádíme nejčastější lži a pomluvy na pravou míru.

 

  • PROČ JSOU NAŠE CENY NIŽŠÍ, NEŽ JINDE?

Je to díky naší cenové politice a solidnímu dodavateli. Firma SY Doll, která je naším výhradním dodavatelem, nám jako autorizovanému prodejci poskytuje své výrobky za ceny, které jsou konkurenceschopné a pro naše zákazníky zajímavé - proto jsme si nakonec také firmu SY Doll jako našeho partnera zvolili. Pokud budete nakupovat pannu SY Doll u jiného obchodníka v ČR, nezískáte podporu a záruky, jaké Vám můžeme poskytnout my jako oficiální prodejce. 

  • JE NAŠE ZBOŽÍ KVALITNÍ?

Kvalita našeho zboží - našich panen, je prvotřídní a za tím si stojíme nejen my, ale samozřejmě i výrobce, který nám poskytl certifikát kvality a původu zboží a v neposlední řadě o kvalitě našich panen vypovídá i fakt, že jsme za celou dobu, kdy jsme na trhu, neřešili byť jedinou stížnost či reklamaci. Naše panny jsou certifikované a zdravotně nezávadné, bez zápachu po chemikáliích a vyrobené z vysoce kvalitního TPE.

  • PRODÁVÁTE PADĚLKY?

Toto je největší podvod, který na Vás, zákazníky, prodejci zkouší, aby z vás mohli tahat více peněz. Panny SY Doll jsou originální výrobky s certifikátem kvality a i sám SY Doll je nabízí za velmi příznivé ceny. Není důvod, abychom panny nabízeli s přirážkou 20, 30 nebo i 40 tisíc, jako to dělají jinde a ještě vás přesvědčovat, že to levněji nejde. Jestli ale chcete někomu dát za pannu o 30 tisíc víc než stojí ve skutečnosti, nikdo vám v tom nemůže bránit. My máme čistý štít, jsme poctivý prodejce poctivého zboží a nemáme důvod se jakkoli dále obhajovat před podvodníky a lháři z různých top.. shopů. Ostatně, již jsme dali podnět Policii ČR, aby si na podobné pomlouvačné weby posvítila, tak doufejme dojde brzy k nápravě.

  • JSOU PANNY PROCLENY A JE ZAPLACENO DPH?

Ano, samozřejmě všechny námi prodávané panny mají poplatky zaplaceny a tak ceny, které vidíte v našem e-shopu jsou a budou navždy KONEČNÉ. 

  • PROČ NEMÁTE HEUREKA-OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY?

Heureka má nastavené algoritmy, které slouží k získání certifikátu na tak vysoké počty prodejů za určitý časový úsek, že na ně jednoduše nedosáhneme. Prodáváme narozdíl od většiny našich konkurentů jen panny a ne třeba vibrátory, kterých se měsíčně prodají desítky či stovky a díky kterým potom na tento certifikát množstvím prodejů konkurenti dosáhnou. 

Obchodní podmínky       Reklamační řád      Certifikáty

Spřátelené weby: apartmán s vířivou vanou v Jizerských horách: www.apartman-pustik.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz