Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.04.2020
Covid-19
Vážení zákazníci, z důvodů pandemie a následných opatření, mohou být dodávky z Číny cca o týden zpožděny, děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky

Logo spolehlivá firma Luckydolls

  1. Úvod
  2. PODVODY PŘI PRODEJI PANEN
PODVODY PŘI PRODEJI PANEN

Vážení zákazníci,

 

 protože je prodej silikonových a TPE panen nyní na vzestupu, DOCHÁZÍ MEZI OBCHODNÍKY K NEKALÝM PRAKTIKÁM, JEJICHŽ CÍLEM JE VYLÁKAT Z VÁS RŮZNÝMI NESMYSLNÝMI A LŽIVÝMI ARGUMENTY CO NEJVÍCE PENĚZ. Naším příchodem na trh se trochu změnila situace a je nám jasné, že tito zlatokopové, kterým "stojíme na kuřím oku", protože prodáváme panny za skutečné tržní ceny, nás nebudou mít rádi a budou se Vás snažit přesvědčit (a také přesvědčují, na konkurenčních webech se s tím potkáváme celkem běžně) o tom, že panny nelze prodávat za tyto ceny, že to může být "padělek" a kdoví co ještě. Nějakou dobu jsme nechali situaci být, avšak vzhledem k množícím se dotazům vás, našich zákazníků, proč prodáváme zboží tak levně, uvádíme nejčastější lži a pomluvy na pravou míru.

 

  • PROČ JSOU NAŠE CENY NIŽŠÍ, NEŽ JINDE?

Je to díky naší cenové politice a solidnímu dodavateli. Firma SY Doll, která je naším výhradním dodavatelem, nám jako autorizovanému prodejci poskytuje své výrobky za ceny, které jsou konkurenceschopné a pro naše zákazníky zajímavé - proto jsme si nakonec také firmu SY Doll jako našeho partnera zvolili. Pokud budete nakupovat pannu SY Doll u jiného obchodníka v ČR, nezískáte podporu a záruky, jaké Vám můžeme poskytnout my jako oficiální prodejce. 

  • JE NAŠE ZBOŽÍ KVALITNÍ?

Kvalita našeho zboží - našich panen, je prvotřídní a za tím si stojíme nejen my, ale samozřejmě i výrobce, který nám poskytl certifikát kvality a původu zboží a v neposlední řadě o kvalitě našich panen vypovídá i fakt, že jsme za celou dobu, kdy jsme na trhu, neřešili byť jedinou stížnost či reklamaci. Naše panny jsou certifikované a zdravotně nezávadné, bez zápachu po chemikáliích a vyrobené z vysoce kvalitního TPE.

  • PRODÁVÁTE PADĚLKY?

Toto je největší podvod, který na Vás, zákazníky, prodejci zkouší, aby z vás mohli tahat více peněz. Panny SY Doll jsou originální výrobky s certifikátem kvality a i sám SY Doll je nabízí za velmi příznivé ceny. Není důvod, abychom panny nabízeli s přirážkou 20, 30 nebo i 40 tisíc, jako to dělají jinde a ještě vás přesvědčovat, že to levněji nejde. Jestli ale chcete někomu dát za pannu o 30 tisíc víc než stojí ve skutečnosti, nikdo vám v tom nemůže bránit. My máme čistý štít, jsme poctivý prodejce poctivého zboží a nemáme důvod se jakkoli dále obhajovat před podvodníky a lháři z různých top.. shopů. Ostatně, již jsme dali podnět Policii ČR, aby si na podobné pomlouvačné weby posvítila, tak doufejme dojde brzy k nápravě.

  • JSOU PANNY PROCLENY A JE ZAPLACENO DPH?

Ano, samozřejmě všechny námi prodávané panny mají poplatky zaplaceny a tak ceny, které vidíte v našem e-shopu jsou a budou navždy KONEČNÉ. 

  • PROČ NEMÁTE HEUREKA-OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY?

Heureka má nastavené algoritmy, které slouží k získání certifikátu na tak vysoké počty prodejů za určitý časový úsek, že na ně jednoduše nedosáhneme. Prodáváme narozdíl od většiny našich konkurentů jen panny a ne třeba vibrátory, kterých se měsíčně prodají desítky či stovky a díky kterým potom na tento certifikát množstvím prodejů konkurenti dosáhnou. 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.