Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co je pro vás při nákupu na našem webu nejdůležitější?

Velký výběr 37% Možnost navrhnout si vlastní pannu 29% Akční cena 20% Doprava zdarma 14%

KONTAKTY

LuckyDolls.CZ
tel: +420 731 371 901
e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

Dá se opravit silikonová panna?

Silikonové panny LuckyDolls vydrží opravdu hodně, ale kdyby se Vám přeci jen povedlo pannu nějak poškodit, zde je několik rad. Silikonová panna se opravit dá a ani to nemusí být tak složité. Ukážeme si, jak a čím přilepit silikonové panně nehet, čím nalepit řasy, jak zalepit roztrženou silikonovou pannu, čím zalepit dírku do silikonové panny, nebo i jak silikonovou pannu vyčistit, pokud má na sobě skvrny od prádla. Povíme si také, co s tím, pokud se silikonová panna stane lepkavou.

 

Problém číslo jedna - utržený nehet nebo řasy

Tento problém je asi nejjednoduššeji zvládnutelná oprava silikonové panny LuckyDolls, pokud by se vám tato nehoda stala. Nehet či řasy k TPE silikonové panně přilepíte kyanoakrylátovým - tedy vteřinovým lepidlem. Pozor na potřísnění okolí, kianoakrylát na TPE panně docela drží a případné přetoky okolo nehtů by vaší silikonové panně určitě na kráse nepřidaly. Musí se však jednat pouze o "silikon" TPE, k lepení panny ze skutečného silikonu by se muselo použít lepidlo jiné.

Problém číslo dvě - dírka v panně

Zase lze použít kyanoakrylát, případně lze použít i techniku roztavení dodatečného materiálu do otvoru a zacelení pájkou. Techniku, jak opravit díru v silikonové panně lepidlem či pájkou můžete shlédnout na videu níže.

 

 

Problém číslo tři - fleky od prádla či jiné

K řešení tohoto problému nás kontaktujte, k dispozici máme potřebný přípravek i s návodem k použití.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ