Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.04.2020
Covid-19
Vážení zákazníci, z důvodů pandemie a následných opatření, mohou být dodávky z Číny cca o týden zpožděny, děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky

Logo spolehlivá firma Luckydolls

  1. Úvod
  2. Reklamační řád LuckyDolls
Reklamační řád LuckyDolls

Reklamační řád LuckyDolls

Tento Reklamační řád upravuje způsob a podmínky reklamace vad zboží zakoupeného prostřednictvím on-line obchodu www.luckydolls.cz vedeném provozovatelem Tomáš Hovorka, IČ: 70217343 Adresa pro doručování: Tomáš Hovorka, Hřbitovní 14, Jablonec nad Nisou 46601 Telefonní číslo: +420 731 371 901 Kontaktní e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

1.     Za jaké vady zboží odpovídáme?

 Jako prodávající odpovídáme za to, že zboží při převzetí nemá vady. To znamená, že zboží: že má vlastnosti, které mezi námi byly ujednány, které popisujeme nebo které jste mohli očekávat s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy; že je v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti, a že vyhovuje požadavkům právních předpisů. Za vadu zboží nelze považovat rozdílnost odstínů barev ve skutečnosti a na elektronických zobrazovacích zařízeních. Spotřebitelům dále odpovídáme za to, že se vady nevyskytnou v záruční době. Nejste-li spotřebitelem, není Vám záruka za jakost poskytována.

 

2.     Jaká je záruční doba?

 U nepoužitého spotřebního zboží činí záruční doba dvacet čtyři měsíců od převzetí zboží, není-li na webovém rozhraní nebo v dokumentech přiložených ke zboží stanovena delší záruční doba. Pokud je na zboží uvedeno datum minimální trvanlivosti, trvá záruční doba do takového data.

3.     Jaká práva z vadného plnění máte?

 V případě, že se v průběhu záruční doby vyskytne vada zboží, pro kterou nemůže být zakoupený výrobek používán zcela řádně, a tuto vadu lze odstranit, máte právo na jeho bezplatnou opravu. U odstranitelné vady na dosud nepoužitém výrobku můžete místo odstranění vady požadovat výměnu vadného výrobku za bezvadný, nebo přiměřenou slevu z kupní ceny. V případě vady, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby zboží mohlo být řádně užíváno jako zboží bez vady, máte právo na výměnu zboží, na přiměřenou slevu z kupní ceny anebo máte právo od kupní smlouvy odstoupit. Právo na přiměřenou slevu máte i v případě, že nejsme schopni dodat Vám novou věc bez vad, vyměnit její součást nebo věc opravit, nebo v případě, že nezjednáme nápravu v přiměřené době nebo že by Vám zjednání nápravy působilo značné obtíže. Právo odstoupit od smlouvy nebo právo požadovat dodání nové věci nemáte v případě, že nemůžete zboží vrátit ve stavu, v jakém jste jej obdrželi (s výjimkou případů stanovených v ustanovení § 2110 OZ).

4.     Kdy nelze práva z vadného plnění uplatnit?

Práva z vadného plnění Vám nenáleží, pokud: že jste o vadě před převzetím věci věděli; že jste vadu sami způsobili; že uplynula záruční doba. Záruka a nároky z odpovědnosti za vady se dále nevztahují na:

-opotřebení zboží způsobené jeho užíváním (za opotřebení způsobené užíváním se považuje i snížení kapacity baterií a akumulátorů);

- vady způsobené nesprávným užíváním zboží, nedodržením návodu, nevhodnou údržbou nebo nesprávným skladováním.

U věcí prodávaných za nižší cenu neodpovídáme za vadu, pro kterou byla nižší cena sjednána. Neodpovídáme za újmu na zdraví osob, případně újmu na majetku a zboží, které budou zapříčiněné neodborným zacházením, či zneužitím zboží, popřípadě nedbalostí.

5.     Jak postupovat při reklamaci?

Reklamaci uplatněte bez zbytečného odkladu od zjištění vady. Reklamaci lze uplatnit následujícím způsobem:

Pokud po vybalení zjistíte mechanické či jiné poškození panny, neprodleně toto vyfoťte a zašlet fotografie do 24 hodin na mail luckydolls@luckydolls.cz. Z fotografií musí být poškození zřejmé a nesmí být způsobeno Kupujícím. Popište také vadu písemně.

Poté Vás budeme kontaktovat s dalším postupem a bude třeba doručit pannu k nám na adresu sídla (není zde provozovna!): tomáš Hovorka, Hřbitovní 14, Jablonec nad Nisou, 466 01

Ke zboží je vhodné přiložit doklad o zakoupení zboží či daňový doklad - fakturu, bylali vystavena, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží, spolu s popisem vady a návrhem na způsob řešení reklamace. Nepředložení kteréhokoliv z výše uvedených dokumentů nebrání kladnému vyřízení reklamace dle zákonných podmínek. Okamžikem uplatnění reklamace je okamžik, kdy nám byl oznámen výskyt vady a uplatněno právo z odpovědnosti za vady prodané věci. Doručené reklamace vyřizujeme bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se nedohodneme jinak. O uplatnění a vyřízení reklamace Vám vystavíme písemné potvrzení. V případě sporné reklamace rozhodneme o jejím přijetí do tří pracovních dnů ode dne uplatnění reklamace.

Tento Reklamační řád je platný a účinný od 11.06.2018.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.