Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.04.2020
Covid-19
Vážení zákazníci, z důvodů pandemie a následných opatření, mohou být dodávky z Číny cca o 1 až 3 týdny zpožděny, bohužel není v našich silách situaci ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Logo spolehlivá firma Luckydolls

  1. Úvod
  2. Reklamační řád LuckyDolls
Reklamační řád LuckyDolls

Reklamační řád LuckyDolls

Tento Reklamační řád upravuje způsob a podmínky reklamace vad zboží zakoupeného prostřednictvím on-line obchodu www.luckydolls.cz vedeném provozovatelem Tomáš Hovorka, IČ: 70217343 Adresa pro doručování: Tomáš Hovorka, Hřbitovní 14, Jablonec nad Nisou 46601 Telefonní číslo: +420 731 371 901 Kontaktní e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

1.     Za jaké vady zboží odpovídáme?

 Jako prodávající odpovídáme za to, že zboží při převzetí nemá vady. To znamená, že zboží: že má vlastnosti, které mezi námi byly ujednány, které popisujeme nebo které jste mohli očekávat s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy; že je v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti, a že vyhovuje požadavkům právních předpisů. Za vadu zboží nelze považovat rozdílnost odstínů barev ve skutečnosti a na elektronických zobrazovacích zařízeních. Spotřebitelům dále odpovídáme za to, že se vady nevyskytnou v záruční době. Nejste-li spotřebitelem, není Vám záruka za jakost poskytována.

 

2.     Jaká je záruční doba?

 U nepoužitého spotřebního zboží činí záruční doba dvacet čtyři měsíců od převzetí zboží, není-li na webovém rozhraní nebo v dokumentech přiložených ke zboží stanovena delší záruční doba. Pokud je na zboží uvedeno datum minimální trvanlivosti, trvá záruční doba do takového data.

3.     Jaká práva z vadného plnění máte?

 V případě, že se v průběhu záruční doby vyskytne vada zboží, pro kterou nemůže být zakoupený výrobek používán zcela řádně, a tuto vadu lze odstranit, máte právo na jeho bezplatnou opravu. U odstranitelné vady na dosud nepoužitém výrobku můžete místo odstranění vady požadovat výměnu vadného výrobku za bezvadný, nebo přiměřenou slevu z kupní ceny. V případě vady, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby zboží mohlo být řádně užíváno jako zboží bez vady, máte právo na výměnu zboží, na přiměřenou slevu z kupní ceny anebo máte právo od kupní smlouvy odstoupit. Právo na přiměřenou slevu máte i v případě, že nejsme schopni dodat Vám novou věc bez vad, vyměnit její součást nebo věc opravit, nebo v případě, že nezjednáme nápravu v přiměřené době nebo že by Vám zjednání nápravy působilo značné obtíže. Právo odstoupit od smlouvy nebo právo požadovat dodání nové věci nemáte v případě, že nemůžete zboží vrátit ve stavu, v jakém jste jej obdrželi (s výjimkou případů stanovených v ustanovení § 2110 OZ).

4.     Kdy nelze práva z vadného plnění uplatnit?

Práva z vadného plnění Vám nenáleží, pokud: že jste o vadě před převzetím věci věděli; že jste vadu sami způsobili; že uplynula záruční doba. Záruka a nároky z odpovědnosti za vady se dále nevztahují na:

-opotřebení zboží způsobené jeho užíváním (za opotřebení způsobené užíváním se považuje i snížení kapacity baterií a akumulátorů);

- vady způsobené nesprávným užíváním zboží, nedodržením návodu, nevhodnou údržbou nebo nesprávným skladováním.

U věcí prodávaných za nižší cenu neodpovídáme za vadu, pro kterou byla nižší cena sjednána. Neodpovídáme za újmu na zdraví osob, případně újmu na majetku a zboží, které budou zapříčiněné neodborným zacházením, či zneužitím zboží, popřípadě nedbalostí.

5.     Jak postupovat při reklamaci?

Reklamaci uplatněte bez zbytečného odkladu od zjištění vady. Reklamaci lze uplatnit následujícím způsobem:

Pokud po vybalení zjistíte mechanické či jiné poškození panny, neprodleně toto vyfoťte a zašlet fotografie do 24 hodin na mail luckydolls@luckydolls.cz. Z fotografií musí být poškození zřejmé a nesmí být způsobeno Kupujícím. Popište také vadu písemně.

Poté Vás budeme kontaktovat s dalším postupem a bude třeba doručit pannu k nám na adresu sídla (není zde provozovna!): tomáš Hovorka, Hřbitovní 14, Jablonec nad Nisou, 466 01

Ke zboží je vhodné přiložit doklad o zakoupení zboží či daňový doklad - fakturu, bylali vystavena, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží, spolu s popisem vady a návrhem na způsob řešení reklamace. Nepředložení kteréhokoliv z výše uvedených dokumentů nebrání kladnému vyřízení reklamace dle zákonných podmínek. Okamžikem uplatnění reklamace je okamžik, kdy nám byl oznámen výskyt vady a uplatněno právo z odpovědnosti za vady prodané věci. Doručené reklamace vyřizujeme bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se nedohodneme jinak. O uplatnění a vyřízení reklamace Vám vystavíme písemné potvrzení. V případě sporné reklamace rozhodneme o jejím přijetí do tří pracovních dnů ode dne uplatnění reklamace.

Tento Reklamační řád je platný a účinný od 11.06.2018.

Obchodní podmínky       Reklamační řád      Certifikáty

Spřátelené weby: apartmán s vířivou vanou v Jizerských horách: www.apartman-pustik.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz