Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co je pro vás při nákupu na našem webu nejdůležitější?

Velký výběr 37% Možnost navrhnout si vlastní pannu 29% Akční cena 20% Doprava zdarma 14%

KONTAKTY

LuckyDolls.CZ
tel: +420 731 371 901
e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

Jaké je to s pannou LuckyDoll v posteli?

Tak a jaké je to tedy s pannou LuckyDoll při sexu? Fantastické! Vše záleží jen na Vaší fantazii, je to jako se ženou, která se Vám plně odevzdá a natěšená čeká, co všechno s ní budete dělat. Optický a dotykový vjem sexdolls je natolik reálný, že vůbec nebudete mít pocit, že se nemilujete se živou ženou. Dutina vaginy (úst či análu) při sexu vytváří mírný podtlak, je to tedy trochu pocit, jako když Vás žena "saje ústy", což Vás vynese až na vrchol!

S pannou LuckyDoll můžete dělat většinu poloh a věcí, jako s reálnou ženou. Jen jí nemusíte nic radit, o nic se doprošovat, nemusíte dělat kompromisy. Můžete jít na věc tvrdě i něžně. Chcete být se svou pannou celé dopoledne v posteli? Můžete...

Realdoll Sissi ve vaně 

 

 

 

 

 

 

Chcete s ní jít do vany, nebo třeba do sprchy? Běžte, voda by se jen neměla dostat do míst napojení hlavy ke krku (je tam šroubový spoj). Pokud se tam však už voda dostane, svět se nezboří. Vše vysušte ručníkem, nechte to zase pořádně vyschnout a jede se dál. Milování s realdolls (LuckyDolls) se vám bude líbit natolik, že si na pannu velmi rychle zvyknete a budete pomýšlet na další-kdo by nechtěl mít doma harém? :-) 

 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ