Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co je pro vás při nákupu na našem webu nejdůležitější?

Velký výběr 37% Možnost navrhnout si vlastní pannu 29% Akční cena 20% Doprava zdarma 14%

KONTAKTY

LuckyDolls.CZ
tel: +420 731 371 901
e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

Co je to panna LuckyDoll?

Panny LuckyDolls jsou erotické a sexuální pomůcky ve tvaru lidského těla. Říká se jim také realdolls, lovedolls nebo sexdolls, odvozené od velmi reálného vzhledu pannen, případně od jejich použití.

Všechny panny LuckyDolls mají kovový skelet opatřený klouby, který dává figuríně možnost stát na zemi, případně nastavit pannu do polohy, jakou potřebujete. První pohyby bývají obtížnější, po několika pohybech kloubů se však již panna "rozhýbá" a klouby chodí lehčeji. Vždy ale tak, aby panna držela v pozici-není to tedy takové, že by se vám panna "složila" na postel jako pytel brambor, drží si polohu, jakou jí dáte.

Klouby mají panny LuckyDolls ve všech částech, kde je má skutečný člověk-ramena, lokty, zápěstí, kolena, chodidla, pánev, dále mají kloub i v břiše a v krku, aby bylo možno nasimulovat skutečné lidské pozice. V prstech na rukách klouby nemají, tam je pozice zajištěna dráty, takže i prsty můžete věrohodně nechat v jaké pozici chcete. V prstech u nohou dráty nemají, není tam třeba.

Samotné tělo panen Luckydolls (realdolls, sexdolls nebo lovedolls) je vytvořeno ze speciální hmoty TPE (termoplastický elastomer), která je mimořádně pružná a na dotek pocitově stejná, jako lidská kůže. Nemusíte mít strach, dotykový vjem je skutečně takový, že nebudete věřit tomu, že se nedotýkáte reálné ženy. Barva pleti je dokonale sladěna se skutečnou barvou lidské kůže.

Panny LuckyDolls mají na prstech rukou i nohou nehty. Tyto nehty jsou k prstům přilepeny a je možné je dle vašeho vkusu přelakovat běžným lakem na nehty. Vlasy panny LuckyDolls nemají, mají paruky, které se dají měnit. Ke každé panně dostanete jednu náhodně vybranou paruku, nemusí být tedy nutně stejná, jako je na produktové fotografii.

Panny LuckyDolls umožní svému pánovi sex do třech tělesných otvorů-do úst, do konečníku a samozřejmě do vaginy.

Tělesné otvory mají dostatečnou hloubku a jsou elastické, cca mezi 15-20 cm, dle typu panny.