Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co je pro vás při nákupu na našem webu nejdůležitější?

Velký výběr 37% Možnost navrhnout si vlastní pannu 34% Akční cena 17% Doprava zdarma 13%

KONTAKTY

LuckyDolls.CZ
tel: +420 731 371 901
e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

VŠE O PANNÁCH
Co je silikonová panna?

Je to hračka pro dospělé. Panna je vyrobena z velmi kvalitního materiálu TPE (termoplastický elastomer), což je materiál velmi podobný například silikonu (proto je nazýváme trochu nepřesně silikonové panny, v ČR se však tento výraz ustálil a zákazníci jej pod tímto názvem hledají nejčastěji). Tento materiál vyniká svou pružností, pevností a zároveň je na dotek nerozeznatelný od lidské kůže. Právě proto jsou silikonové panny natolik oblíbené.

Kovový skelet, kterým jsou panny vyztužené, dává silikonové panně pevnost a zároveň ji umožní setrvat v pozici, kterou od své silikonové panny vyžadujete. Kromě prstů u nohou, kde již kov není, má kostru v celém těle a proto je schopná držet i v ruce naříklad pohárek s vodou. Každá silikonová panna od LuckyDolls má tento flexibilní skelet automaticky.

Silikonové panny mají v základní výbavě také nehty, řasy a paruku a možnost výběru ze čtyř barev očí.

Silikonová panna LuckyDolls umožní různé druhy sexu, samozřejmostí je vaginální, anální a orální styk, vagina se dělá i ve výměnné variantě (jedná se vlastně o takovou vložku, samostatnou pochvu, kterou do panny snadno a neviditelně vložíte). Je potom velmi jednoduché jí po použití vyčistit, tuto variantu vám doporučujeme.

Stojící varianta silikonové panny má skrz chodidla hlavy šroubů, na kterých stojí. Ležící varianta tyto šrouby nemá a díky vlastní váze působící na chodidla nemůže stát na nohách, pokud však nemáte pannu jako propagaci někam do výlohy a líbí se vám ženská chodidla, doporučujeme raději právě variantu ležící. Působí přirozeněji.

Panny mají své originální líčení, které si můžete zvolit dle své představy a zároveň se jedná o ruční práci, proto se jejich výraz může od obrázků nepatrně lišit. Další úpravy, prádélko či třeba přelakování nehtů či jiná volba paruky je již na vás, pannu si můžete modifikovat dle své představy. Pokud vás omrzí její obličej, lze objednat samostatně hlavu panny jiné. Případná drobná poškození či znečištění silikonové panny lze opravit a vyčistit, v případě potřeby nás neváhejte kontaktovat o radu.

POZOR!

PANNA NESMÍ PŘIJÍT DO STYKU S LUBRIKAČNÍM GELEM A PŘÍPRAVKY NA BÁZI SILIKONU, POUŽÍVEJTE VÝHRADNĚ GEL NA VODNÍ BÁZI!

VYHNĚTE SE OSTRÝM PŘEDMĚTŮM A AGRESIVNÍM CHEMIKÁLIÍM - POUZE MÝDLOVÁ VODA

PANNA NESMÍ BÝT DLOUHODOBĚ ZATÍŽENA - MOHLO BY DOJÍT K NEVRATNÝM DEFORMACÍM

PANNU NEVYSTAVUJTE TEPLOTÁM POD 10 A NAD 40 STUPŇŮ CELSIA!

Co můžete na vaší panně změnit podle svého?

Zde uvádíme jen stručně, kompletní seznam možností, fotky všech 161 hlav či velikosti a ceny těl silikonových panen najdete v sekci SESTAVÍM SI VLASTNÍ PANNU

 

Hlava:

Vybrat si můžete ze 161 modelů, pro lepší orientaci uvádíme u některých našich panen číslo hlavy, aby jste viděli, že i drobná změna v líčení či účesu udělá úplně jinou dívku.

Tělo:

Vybrat si můžete z různých typů trupu-prsaté, s malým poprsím, štíhlé či těhulky, plnoštíhlé. I tento údaj najdete u našich panen, abyste se mohli v nabídce lépe orientovat. S údajem o velikosti panny se okamžitě dovíte i její cenu při dané velikosti trupu!

Barva pleti:

Vybírat můžete ze sedmi odstínů pleti-od velmi světlé až po černou.

 

Barva pleti panen LuckyDolls

 

Barva očí:

Čtyři barvy očí-modrá, zelená, hnědá a šedá.

Barva nehtů:

V podstatě bez omezení, přednastaveny máme základní barvy

Barva vlasů:

Vyberte si, výběr máme z 15 typů. Zatím.. Najdete v sekci SESTAVÍM SI VLASTNÍ PANNU

Barva vaginy:

Lze, připravujeme pro vás fotky. Pokud máte konkrétní přání, uveďte je prosím do poznámky během procesu objednávky.

Další úpravy:

Proč ne, kontaktujte nás, pokud máte speciální přání. Rádi vám vyhovíme, bude-li to aspoň trochu možné.

Varianty panen LuckyDolls

Panny LuckyDolls se vyrábí v několika provedeních:

  • stojící
  • ležící
  • s výměnnou vaginou
  • s pevnou vaginou

 

Stojící varianta (STANDING FOOT)

Panna má chodidla uzpůsobena ke stání tím, že má v chodidlech zabudované tři šrouby, na kterých stojí. Jediná nevýhoda spočívá v tom, že jsou trvale vidět, protože musí být skrz kůži prostrčené ven. Panna potom může sama stát na nohách.

Ležící varianta (REGULAR FOOT)

Ležící varianta panny stát na nohách samostatně nemůže, protože by váha panny mohla poškodit chodidla-kostra by mohla být protlačena vahou skrz kůži chodidel ven. Má zase ale krásně hladká chodidla bez šroubů. Jiný rozdíl v nich není, ostatní pohyby a polohy umožní obě varianty stejné.

 

Varianty panen LuckyDolls - ležící a stojící (se šrouby v nohách)

 

Varianta s výměnnou vaginou (REPLACEABLE VAGINA)

Panna má vaginu tvořenou samostatnou dutinou, do které se samotná vaginová vložka zasune. Výhoda je v tom, že se dá vagina dobře vymýt, jednoduše jí po použití vytáhnete ven, obrátíte na ruby a v teplé vodě s mýdlem jí umyjete a vysušíte.

Varianta s pevnou vaginou (FIXED VAGINA)

Vagina je pevná součást panny a vymýt ji lze ideálně nad vanou sprchou, stejně jako ústní dutinu či anální otvor.

 

Varianty panen LuckyDolls - pevná a výměnná vagina

 

Před nákupem je třeba si upřesnit, jakou variantu chcete. Kombinovat můžete stojící/ležící provedení a k tomu pevnou/výměnnou vaginu. U panny lze také zvolit barvu očí, nelze ji pak už ale změnit.

Kde se vyrábí panny LuckyDolls

Panny LuckyDolls vyrábí renomovaná a světoznámá čínská firma SY DOll, mající v navrhování a výrobě TPE panen dlouholeté a bohaté zkušenosti. Firma SY Doll pravidelně vystavuje své výrobky na světových výstavách, neustále se rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment a zdokonaluje své výrobky i služby zákazníkům. Jako jedna z mála čínských firem má na výrobu těchto výrobků licenci a je certifikovaná, její výrobky splňují i ty nejnáročnější podmínky bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti pro prodej v EU a USA. Certifikáty jsou k dispozici v anglickém jazyce ke stažení ZDE.