Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O PANNÁCH
Co je realistická panna? Z čeho je vyrobena?

Je to hračka pro dospělé. Panna je vyrobena z velmi kvalitního materiálu TPE (termoplastický elastomer), což je materiál velmi podobný například silikonu (proto je někdy nazýváme trochu nepřesně silikonové panny, v ČR se však tento výraz ustálil a zákazníci jej pod tímto názvem hledají nejčastěji). Tento materiál vyniká svou pružností, pevností a zároveň je na dotek nerozeznatelný od lidské kůže. Právě proto jsou realistické panny natolik oblíbené.

Kovový skelet, kterým jsou panny vyztužené, dává realistické panně pevnost a zároveň ji umožní setrvat v pozici, kterou od své silikonové panny vyžadujete. Kromě prstů u nohou, kde již kov není, má kostru v celém těle a proto je schopná držet i v ruce naříklad pohárek s vodou. Každá realistická panna od LuckyDolls má tento flexibilní skelet automaticky.

Realistická panna LuckyDolls umožní různé druhy sexu, samozřejmostí je vaginální, anální a orální styk, vagina se dělá i ve výměnné variantě (jedná se vlastně o takovou vložku, samostatnou pochvu, kterou do panny snadno a neviditelně vložíte). Je potom velmi jednoduché jí po použití vyčistit, tuto variantu vám doporučujeme.

Stojící varianta silikonové panny má skrz chodidla hlavy šroubů, na kterých stojí.

Ležící variantatyto šrouby nemá a díky vlastní váze působící na chodidla nemůže stát na nohách, pokud však nemáte pannu jako propagaci někam do výlohy a líbí se vám ženská chodidla, doporučujeme raději právě variantu ležící. Působí přirozeněji.

Panny mají své originální líčení, které si můžete zvolit dle své představy a zároveň se jedná o ruční práci, proto se jejich výraz může od obrázků nepatrně lišit. Další úpravy, prádélko či třeba přelakování nehtů či jiná volba paruky je již na vás, pannu si můžete modifikovat dle své představy. Pokud vás omrzí její obličej, lze objednat samostatně hlavu panny jiné. Případná drobná poškození či znečištění silikonové panny lze opravit a vyčistit, v případě potřeby nás neváhejte kontaktovat o radu.

 

Můžu si pannu upravit podle sebe, případně nějakou sestavit sám?

Ano, možnosti jsou takřka neomezené! Kompletní seznam možností, fotky všech hlav či velikosti těl silikonových panen najdete v sekci MOŽNOSTI VLASTNÍCH ÚPRAV

Kdo a kde vyrábí panny pro náš e-shop LuckyDolls

Mimo u nás známých čínských výrobců, jako je WM Dolls, 6YE nebo Magicmoment Doll pro nás panny vyrábí renomovaná a světoznámá čínská firma KW Shenzen, prodávající své produkty jak samostatně, tak i dodávající své výrobky dalším světově známým prodejcům. KW Shenzen má v navrhování a výrobě TPE panen dlouholeté a bohaté zkušenosti. Pravidelně vystavuje své výrobky na světových výstavách, neustále se rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment a zdokonaluje své výrobky i služby zákazníkům. Jako jedna z mála čínských firem má na výrobu těchto výrobků licenci a je certifikovaná, její výrobky splňují i ty nejnáročnější podmínky bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti pro prodej v EU a USA. Certifikáty jsou k dispozici v anglickém jazyce ke stažení ZDE.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.