Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co je pro vás při nákupu na našem webu nejdůležitější?

Velký výběr 37% Možnost navrhnout si vlastní pannu 33% Akční cena 17% Doprava zdarma 13%

KONTAKTY

LuckyDolls.CZ
tel: +420 731 371 901
e-mail: luckydolls@luckydolls.cz

NENECHTE SE OKRÁDAT PODVODNÍKY
PODVODY PŘI PRODEJI PANEN

Vážení zákazníci,

 

 protože je prodej silikonových a TPE panen nyní na vzestupu, DOCHÁZÍ MEZI OBCHODNÍKY K NEKALÝM PRAKTIKÁM, JEJICHŽ CÍLEM JE VYLÁKAT Z VÁS RŮZNÝMI NESMYSLNÝMI A LŽIVÝMI ARGUMENTY CO NEJVÍCE PENĚZ. Naším příchodem na trh se trochu změnila situace a je nám jasné, že tito zlatokopové, kterým "stojíme na kuřím oku", protože prodáváme panny za skutečné tržní ceny, nás nebudou mít rádi a budou se Vás snažit přesvědčit (a také přesvědčují, na konkurenčních webech se s tím potkáváme celkem běžně) o tom, že panny nelze prodávat za tyto ceny, že to může být padělek a kdoví co ještě. Nějakou dobu jsme nechali situaci být, avšak vzhledem k množícím se dotazům vás, našich zákazníků, proč prodáváme zboží tak levně, uvádíme nejčastější lži a pomluvy na pravou míru.

 

  • PROČ JSOU NAŠE CENY NIŽŠÍ, NEŽ JINDE?

Je to jednoduché - nejsme zlatokopové. Prodejní ceny v Číně jsou nastaveny cca od 8 000 u těch nejlevnějších (a většinou nejmenších) panen do 25 000 Kč za pannu, záleží kde a jakou kupujete. Tato cena však není konečná, při dopravě do Evropy se na cenu panny nabalí dovozní CLO a DPH v průměrné výši 10 000,-/panna. Firma SY Dolls, který je naším výhradním dodavatelem, nám jako autorizovanému prodejci (a jedinému oficiálnímu prodejci v ČR) poskytuje své výrobky za ceny, které jsou konkurenceschopné a pro naše zákazníky zajímavé - proto jsme si nakonec také firmu SY Dolls jako našeho partnera zvolili.

  • JE NAŠE ZBOŽÍ KVALITNÍ?

Kvalita našeho zboží - našich panen, je prvotřídní a za tím si stojíme nejen my, ale samozřejmě i výrobce, který nám poskytl certifikát kvality a původu zboží a v neposlední řadě o kvalitě našich panen vypovídá i fakt, že jsme za celou dobu, kdy jsme na trhu, neřešili byť jedinou stížnost či reklamaci. Naše panny jsou certifikované a zdravotně nezávadné, bez zápachu po chemikáliích a vyrobené z vysoce kvalitního TPE.

  • PRODÁVÁTE PADĚLKY?

Je dost troufalé si myslet, že firma jako je SY Dolls, s celosvětovou působností, letitou tradicí a která prodává tisíce panen ročně po celém světě se bude zabývat dovozem nějakých "padělků" do ČR. To skutečně může opět napadnout jen nějakého zoufalého zlatokopa, který už neví, jak by nás očernil. Je to samozřejmě nesmysl, všechny panny jsou originálními výrobky panen SY Dolls, máme na ně certifikáty a můžeme je doložit. Skutečně se setkáváme s případy, kdy více firem prodává panny se stejným obrázkem či fotografií, těžko však soudit, kdo od koho a kdy daný obličej okopíroval. Nečastěji zmiňovaná firma WM Dolls, která prodává panny se stejným či podobným obličejem má ve svém portfoliu obličejů (hlav) mnohem menší množství než  SY Dolls.